Podróżowanie na każdą kieszeń czyli jak opuścić domowe pielesze za niewielkie pieniądze - SaveCash Blog - SaveCash.pl-Promujemy ekonomiczny styl życia

Przejdź do treści

Menu główne:

Podróżowanie na każdą kieszeń czyli jak opuścić domowe pielesze za niewielkie pieniądze

Opublikowany przez w ekonomia na co dzień ·
Tags: podróżowanieokazjeporady

fot.pixabay.com

O tym że podróżowanie jest fajne wie każdy, a jeśli odbywa się to za mniejsze pieniądze przy podwyższonym standardzie, tym większa jest dla nas satysfakcja.Nie ma bowiem nic przyjemniejszego, niż korzystanie z luksusów za niewielkie pieniądze.

Co zatem zrobić by nasze podróże czy te wakacyjne, czy też krótsze były w przystępnej cenie i dawały nam wiele radości.Musimy poświęcić czas i jest to jedyny mankament całej operacji która przed nami.Jednak jej efekty mogą nas samych zaskoczyć.Aby nie błądzić w gąszczu stron które nie mają wiele do zaoferowania, przedstawię państwu kilka ciekawych często wykorzystywanych zresztą przeze mnie witryn, dzięki którym uda nam się zarezerwować nocleg, bądz zorganizować transport w miejsce naszego przeznaczenia za rozsądne pieniądze.

Podzieliłem podróże na organizowane na własną rękę oraz na te organizowane przez biura podróży.Każda z zakładek będzie obrazować odmienny standard w zależności od wymagań od młodego travellera ceniącego przygodę po zdyscyplinowanego podróżnika ceniącego komfort.

Podróże na własną rękę

W tym przypadku liczy się zew przygody, a komfort schodzi na plan dalszy, dlatego jeśli szukamy transportu, to bedzie najprawdopodobniej autostop, a jesli chodzi o nocleg ,to pewnie u miejscowych lub w hostelu dlatego specjalnie dla ekstremalnych travelerów ceniących wolność mam ciekawą ofertę.

Podróże na własną rękę wyższy standard

Dla podróżników którzy cenią sobie wyższy standard podróży, mam również kilka alternatyw.Takie osoby podróżują najczęściej tanimi środkami komunikacji publicznej bądz prywatnej, i nocują w hotelach lub pensjonatach, dlatego również dla nich przygotowałem kilka opcji.


Podróże zorganizowane przez biuro podróży

W tym przypadku organizatorem całego przedsięwzięcia jest biuro podróży, to ono odpowiada za transport oraz nocleg, dlatego zamieściłem poniżej listę najwyżej ocenianych biur podróży, które oferują zarówno podróże last minute ,jak i first minute)

Życzę udanych i ekonomiczne przystępnych wakacji;)Brak komentarzy

zBLOGowani.pl
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego